SCĪNTEI
FAUSTIN-DORU

Data şi locul naşterii: 28 iunie 1971, Buzău

 

Studii:

Facultatea de administraţie publică - SNSPA Bucureşti

 

Profesia:

specialist īn administraţia publică

 

Locul de muncă:

Oficiul Judeţean de Poştă Buzău - Director restructurare

 

Activitatea politică: membru PD-L

 

Membru īn Comisia pentru servicii publice, comerţ şi agricultură

 

Declaraţia de avere şi de interese (28.07.2008)

Declaraţia de avere şi de interese (15.06.2009)

Declaraţia de avere şi de interese (03.11.2010)

Declaraţia de avere şi de interese (sfārşit de mandat 08.02.2011)