OLARIU
VASILE

Data şi locul naşterii: 05 decembrie 1956, com. Pomīrla, jud. Botoşani

 

Studii:

Facultatea de ştiinţa materialelor - Universitatea "Gh. Asachi" Iaşi

 

Profesia:

inginer

 

Locul de muncă:

A.R.R. Bucureşti - inspector

 

Activitatea politică: membru PNL

 

Membru īn Comisia pentru administraţie publică locală, juridică, de disciplină, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor şi libertăţilor cetăţeneşti

 

Declaraţia de avere şi de interese (25.06.2008)

Declaraţia de avere şi de interese (15.06.2009)

Declaraţia de avere şi de interese (27.10.2010)

Declaraţia de avere şi de interese (15.06.2011)

Declaraţia de avere şi de interese (14.06.2012, final de mandat)