ISTRATE
ŞTEFAN

Data şi locul naşterii: 13 ianuarie 1952, com. Hălchiu, jud. Braşov

 

Studii:

Facultatea de medicină - Institutul de medicină Bucureşti

 

Profesia:

medic specialist medicina familiei

 

Locul de muncă:

Casa Judeţeană de Asigurări de Sănătate Buzău

 

Activitatea politică: membru PNL

 

Membru īn Comisia pentru activităţi ştiinţifice, īnvăţămānt, sănătate, cultură, culte, protecţie socială, sportive şi de turism

 

Declaraţia de avere şi de interese (03.07.2008)

Declaraţia de avere şi de interese (14.06.2009)

Declaraţia de avere şi de interese (01.11.2010)

Declaraţia de avere şi de interese (15.06.2011)

Declaraţia de avere şi de interese (29.05.2012, final de mandat)