BACIU
GABRIEL-PAUL

Data şi locul naşterii: 01 ianuarie 1946, Buzău

 

Studii:

Facultatea de maşini şi utilaje pentru construcţii - Institutul de construcţii Bucureşti

 

Profesia:

inginer

 

Locul de muncă:

Birou Senatorial Buzău

 

Activitatea politică: membru PSD

 

Membru Ón Comisia pentru administraţie publică locală, juridică, de disciplină, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor şi libertăţilor cetăţeneşti

 

Declaraţia de avere şi de interese (03.07.2008)

Declaraţia de avere şi de interese (12.05.2009)

Declaraţia de avere şi de interese (28.09.2010)

Declaraţia de avere şi de interese (30.05.2011)

Declaraţia de avere şi de interese (28.05.2012, final de mandat)